Добро пожаловать
Вход

Video e 1 prillit/ Si i godet "polici" qytetaret pa maska - Stop - 1 Prill 2021

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Drum and Bass BATTLE
1 Просмотры
Больше музыки на наших сайтах!

Описание

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj.

Emisioni “Stop” sot për 1 Prillin që njihet si dita e gënjeshtrave ka realizuar një kamerë të fshehtë, lidhur me situatën e Covid që po kalon e gjithë bota.

Një bashkëpunëtor i emisionit është veshur si polic dhe ka dalë në disa rrugë të Tiranës. Polici çdo qytetarët që e ka parë pa maskë e ka qëlluar me shkop gome, i cili është fals.

Kamera e fshehtë e realizuar nga “Stop” është një mesazh sensibilizues për të gjithë qytetarët që të mbajnë maska kundër Covid, jo që të mos marrin gjobën, por të kujdesen për shëndetin e tyre dhe të qytetarëve të tjerë.

Por në videon e publikuar nga “Stop” shihet se ka shumë qytetarë që lëvizin pa maskë dhe frikësohen nga ‘polici’ vetëm kur ai nis të ‘dhunojë’ bashkëpunëtorin e tij në këtë kamerë të fshehtë.

Kronikat jane inskenime nga aktoret e emisionit tonë.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen
Follow Tvklan on Facebook:
Follow Tvklan on Instagram:
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика